Drevené garáže, stánky a sklady

Drevené garáže zabezpečia ochranu Vášho auta pred nežiaducimi pohľadmi a poveternostnými vplyvmi. Sú zhotovené zo suchého a dokonale opracovaného smrekového dreva.

Typizované drevené garáže

Drevená garáž

Najlepším riešením, ktoré Vaše auto úplne skryje pred nežiaducimi pohľadmi a zároveň ho dokonale ochráni, je garáž. Naše typizované drevené garáže majú zrubovú konštrukciu a ich obvodové steny sú zhotovené zo suchého dreveného profilu hrúbky 28, 40 alebo 44 mm. V ponuke je aj dvojgaráž pre 2 autá s rozmermi 6 x 5 m.

S montážou alebo bez montáže

Drevené garáže dodávame podľa želania zákazníka - buď s montážou alebo bez montáže. Pri montáži garáže je v prípade záujmu zákazníka možná aj dodávka a montáž strešnej krytiny asfaltový šindeľ alebo plech plus odkvapový systém.

Ak uvažujete o svojpomocnej montáži garáže, je to možné vďaka stavebnicovému systému ich dodávky. Garáže sú dodávané na paletách obalených fóliou a obsahujú kompletný drevený materiál potrebný na ich stavbu vrátane plného debnenia strechy z tatranského profilu,(bez strešnej krytiny, klampiarskych a kotviacich prvkov a náterov).Súčasťou dodávky je aj montážny návod alebo výkresy. U garáže KARIN je v dodávke aj dvojkrídlová drevená garážová brána, u ostatných garáží je potrebné objednať si napr. výklopnú garážovú bránu u špecializovanej firmy.

Sklady

Doplnkovým sortimentom sú drevené sklady, ktoré sú v dnešnej dobe priam nevyhnutnosťou na uskladnenie množstva vecí, ktoré sa časom nazbierajú.

Typizované drevené garáže nájdete v Katalógu - drevené garáže.
Dodávame a montujeme ich na celom území Slovenska.

Pre viac informácií alebo v prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.

hore